To že sme iní pocítite hneď po vstupe do našej kliniky. Príjemné a špičkovo vybavené prostredie najnovšími technológiami nám dodáva sebavedomie pri práci a Vám istotu, že ste v tých najlepších rukách. Stretnete sa s ponukou odlišných služieb na aké ste zvyknutí, s odlišnými materiálmi, odlišnými postupmi pri práci, a absolútne odlišným prístupom k Vám, našim pacientom.

B.D.S. Amgad TAHA – Hlavný lekár

Štúdium medicíny so zameraním na stomatológiu ukončil v roku 2005 na University 6. October v Káhire v Egypte Následne v štúdiách pokračoval na Univerzite pre orálnu a dentálnu chirurgiu v programe zameranom na implantólogiu (MRD) – fakulta rekonštrukčnej stomatológie Royal College of Surgeons of Edinburgh. Absolvoval radu ďalších zahraničných vzdelávacích programov zameraných nielen na chirurgickú stomatológiu ale aj na celkovú vizáž tváre a jej funkcií.

Na Slovensku doktor Taha praktizuje stomatológiu od roku 2014, je kvalifikovaný špecialista pre komplexné rehabilitačné a liečebné plány. Jeho poslaním je dodať pacientom pocit dôvery a istoty v tom, že za ich zdravým a sebavedomím úsmevom stojí lekár, ktorý sa neustále vzdeláva v tých najnovších technológiách a inšpiruje sa len tými najlepšími.

Prečo si vybrať nás?

Bez amalgámu

U nás sa amalgám nepoužíva, vyhýbame sa kovovým zubným výplniam.

Rýchla a presná

Rýchlosť a presnosť v liečbe sú na prvom mieste. U nás je väčšina zákrokov prevedená jednou návštevou ako napr. endodontická liečba alebo umiestnenie implantátu.

BIO stomatológia

BIO zubné lekárstvo, čo znamená, že používame najnovšie dostupné biologické dentálne materiály.

Záruka výrobcu

ponúkame oficiálnu záruku od výrobcu našich pevných protetických prác (korunky, veneers-fazety, inlay, korunky implantátu a mostíky).

Naša záruka

Záruka na našu prácu. Nikdy nezaplatíte dvakrát za rovnaké ošetrenie.

Priestory našej zubnej kliniky

Pozrite si aj kompletný cenník našich služieb.

Kontaktujte nás

reCAPTCHA is required.